TRABZON HABER AJANSI
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TÜRKSESİ GAZETESİ 37 YAŞINDA

TÜRKSESİ GAZETESİ 37 YAŞINDA

Tarih 24 Haziran 2012, 01:48 Editör

Karadeniz Bölges'inin ve Trabzon'un en eski gazetelerinden olan günlük yayın yapan TÜRKSESİ Gazetesi; 37. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor.

Karadeniz Bölgesinin ve Trabzon’un en eski gazetelerinden olan günlük yayın yapan TÜRKSESİ Gazetesi; 37. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor.

 

 

 

Karadeniz Bölgesinin ve Trabzon’un en eski gazetelerinden olan TÜRKSESİ Gazetesi 37. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor. Türksesi Gazetesi, bugün “TÜRKSESİ 37 YAŞINDA” Başlığı ile çıktı.

 

 

 

Gazetenin yazarlarından Refik Karaağaçlı: "Türksesi Bugün Doğdu"; Seçkin Uzen: "Nice Mutlu Yıllara"; Kaan Tarkan Uzen: "Bölgenin sesi Tüksesi" ve Aydın Akdeniz: "Gazeteler Halkın Sesi" başlıklarıyla Gazetenin Okuyucularına ses verdiler.

 

 

Gazeteci Yazar Refik Karaağaçlı 

 

Gazetenin Bugünkü Yönetimi: İmtiyaz sahibi Erol Uzen, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü. Kaan Tarkan Uzen, Yayın Kururlu: Seçkin Uzen, Aydın Akdeniz, Refik Karaağaçlı, Kamil Anahar’dan oluşmaktadır.

 

Bilindiği üzere Türksesi Gazetesi; 23 Haziran 1975 tarihinde kuruldu. Kuruluşunda ve faaliyetinde İsmet Arslan ve Ziyad Nemli ve Ayhan Kıyak bulunmuştu.

 

 

 Gazeteci Yazar Aydın Akdeniz 

 

 

Türksesi Gazetesi “TÜRKSESİ 37 YAŞINDA” başlığı altında şunlar yazılmış:

 

“Bölgenin en kıdemli gazetesi TÜRKSESİ siz değerli okuyucuların desteğiyle; yalnızca Doğu Karadeniz Bölgesinin değil Türkiye’nin en çok okunan bölgesel gazetelerin arasına girmenin onuru ile 37. Yaşına girdi. Gazete ailesi olarak bize bu onuru yaşatan tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz.

 

Evet… 23 Haziran 1975 yılında yayın hayatına başlayan TÜRKSESİ Gazetesi 37. Yılı geride bırakırken okuyucuları ile omuz omuza vererek bugünlere geldi.

 

Okuyucularının gücü devam ettiği sürece daha nice yıllar TÜRKSESİ Gazetesi’ni okuyacağız ve okutacağız.. Yeni kuruluş yıldönümünde buluşmak umuduyla…”   

 

 

 Gazeteci Yazar Kamil Anahar

 

Gazetenin imtiyaz sahibi Erol Uzen ise “37 YAŞINDAYIZ” başlığı ile şunları yazmış:

 

“Bugün TÜRKSESİ Gazetesi’nin yayın hayatına başlamasının 37. Yıl dönümü. Bu süre içerisinde TÜRKSESİ kendi ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürdü ve aynen de devam etmektedir. Çizgimiz tabi ki Atatürk ilkeleri, Laiklik, Cumhuriyetçilik ve Demokrasidir. Değerli okuyucularımızın maddi ve manevi desteği sürdüğü sürece de gazeteleri TÜRKSESİ inandığı yolda daha da büyüyecektir. Ekonomik koşulların çok durgun olduğu bu günlerde tüm güçlüklere rağmen TÜRKSESİ Gazetesi’nin en büyük güvencesi ise okuyucularının sevgisi ve desteğidir. Evet, 37. Yaş günümüz hepimize kutlu olsun.

 

Destek sizden hamle bizden; Hep beraber nice yıllara…”

 

 

 

Gazetenin imtiyaz sahibi Erol Uzen’in TTSO Heyetiyle birlikte İran’da bulunması nedeniyle Türksesi ekibi etkinlik için kendisini beklemektedir.

 

TRABZON HABER AJANSI olarak bizde TÜRSESİ Gazetesi’nin 37. Yaş günlerini kutlar, daha nice yıllara temennisiyle Türksesi ailesine sonsuz başarılar dileriz.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BASIN

YAYINIMIZA ARA VERİYORUZ!

YAYINIMIZA ARA VERİYORUZ! Gönüllü Haber Sitemiz 'TRABZON HABER AJANSI' Zorunlu Olarak Yayınına Ara Veriyor!

Gazeteci Cihat Yenidoğan'a Son Görev

Gazeteci Cihat Yenidoğan'a Son Görev Ankara'da vefat eden Trabzon Gazeteciler Cemiyeti üyesi, 1980 öncesinde Tercüman ve Hürriyet gazetelerinin Kara...
MUHAMMET YAVRUOĞLU (Özgeçmiş)19 Nisan 2015

GALERİ

Kuruluş Tarihi: 9 Haziran 2010-Tüm Hakları Trabzon Haber Ajansı Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri'ne Aittir. Kaynak Gösterilerek Haberler Yayınlanabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi