TRABZON HABER AJANSI
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

THM KOROSU, KARADENİZ'DEN PROGRAMINDA GÖNÜLLERİ COŞTURDU

THM KOROSU, KARADENİZ'DEN PROGRAMINDA GÖNÜLLERİ COŞTURDU

Tarih 06 Aralık 2012, 11:16 Editör

Şef İhsan Eyüboğlu yönetimindeki Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği THM Korosu TRT Trabzon Radyosu Karadeniz'den Programına katıldı.

 

Şef İhsan Eyüboğlu yönetimindeki Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği THM Korosu TRT Trabzon Radyosu Karadeniz’den Programına katıldı.

 

 

 

THM KOROSU, TRT TRABZON RADYOSU KARADENİZ'DEN PROGRAMINDA İZLEYENLERİ COŞTURDU

 

Serkan Eyüboğlu’nun hazırladığı, Seza Turgut’un sunduğu Karadeniz’den, Teknik ekipte Hasan Sağlam’ın yer aldığı TRT Trabzon Radyosundaki Karadeniz’den Programı; 03.12.20102 Pazartesi günü saat 15.00-16.00 arasındaki canlı yayınına katılan TRT Trabzon Radyosu’ndaki Karadeniz’den Programına Şef İhsan Eyüboğlu yönetimindeki Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği THM Korosu katıldı.

 

 

 

Programda Maçkalılar Kültür ve dayanışma Derneği Korosu Şefi İhsan Eyüboğlu ve Saz-Bağlama Şefi Erol Uzun, Cevdet Akçayın, Kemence Ustası Şerafettin Bulut, TRT Gençlik Korosu, Karadeniz Bölge Birincisi, THM alanında Türkiye 4. cüsü Merve Hallaç solist olarak yer aldı.

 

 

 

Koro Şefi ve TRT Bölge Sanatçısı İhsan Eyüboğlu ve Merve Halllaç’ın söylediği türkülerle radyo dinleyicilerini coşturdular.

 

 

 

Çok sayıda dinleyici telefon ve iletilerle sanatçıları tebrik ederek, türkü isteğinde bulundular.

 

 

 

Serkan Eyüboğlu’nun hazırladığı, Seza Turgut’un sunduğu, teknik ekibinde ise Hasan Sağlam’ın yer aldığı Karadeniz’den Programının sonunda; TRT Yayın Müdürü Mehmet Bayraktar ve Şube Müdürü Mustafa Güler THM Koro Şefi ve sanatçıları kutlayarak, ekibe başarı dilediler.

 

 

 

Gösterilen ilgiden çok memnun kalan sanatçılar TRT çalışanlarına çok teşekkür ederek radyodan ayrıldılar.

 

 

 

 

 

 

 

HABER-FOTOĞRAF: THA - Mehmet Birinci – 03.12.2012

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür-Sanat

Akçaabat'ta Karma Fotoğraf Sergisi Açıldı

Akçaabat'ta Karma Fotoğraf Sergisi Açıldı Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nce açılan Fotoğrafçılık Kursu'nun Karma Fotoğraf Serg...

Umut ve Savaşım Derneği'nden Üç Boyutlu Resim Sergisi

Umut ve Savaşım Derneği'nden Üç Boyutlu Resim Sergisi Umut ve Savaşım Derneği'nin Kanser Hastalarına Yönelik Gerçekleştirdiği Üç Boyutlu Resim Sergisi'nin Açılış...
MUHAMMET YAVRUOĞLU KİMDİR?19 Nisan 2015

GALERİ

Kuruluş Tarihi: 9 Haziran 2010-Tüm Hakları Trabzon Haber Ajansı Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri'ne Aittir. Kaynak Gösterilerek Haberler Yayınlanabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi