TRABZON HABER AJANSI
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TRABZON'UN İNCİ GERDANLIĞI: KANUNİ BULVARI İNŞAATI HIZ KAZANDI

TRABZON'UN İNCİ GERDANLIĞI: KANUNİ BULVARI İNŞAATI HIZ KAZANDI

Tarih 13 Ekim 2011, 16:41 Editör

Trabzon Belediyesi ile Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü'nün ortaklaşa gerçekleştirdikleri Kanuni Bulvarı'nda yapım çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Trabzon Belediyesi ile Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü’nün ortaklaşa gerçekleştirdikleri Kanuni Bulvarı'nda yapım çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

 

 

 

Ahi Evran Göğüs Kalp ve Damar Cerrahi Hastanesinin batı tarafından yapımına başlanan 20 km'lik uzunluğundaki inci gerdanlık Kanuni Bulvarı'nın tamamlanması ile birlikte Trabzon'a bir Trabzon daha kazandırılmış olacak.

 

Güzergahında 10 adet köprülü kavşak, 4 adet hemzemin kavşak, 3 adet tünel, bir adet viyadük ve üç adet köprüyü de bünyesinde bulunduran Kanuni Bulvarı, üç gidiş, üç geliş olarak planlandı.

 

Trabzon'un doğu batı kuşaklamasında önemli arterlerinden biri olacak Kanuni Bulvarı, Beşirli, Toklu, Karşıyaka, Aydınlıkevler, Soğuksu, Erdoğdu, Bahçecik, Yeni Cuma, Boztepe, Çömlekçi, Esentepe, Çukurçayır, Kireçhane, Gölçayır, Düzyurt ve Gözalan mevkilerindeki imar yollarına bağlantı sağlayıp şehrin gelişimini rahatlatarak, ana ulaşım omurgasını oluşturacak.

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tamamlandığında Trabzon'un ulaşımına büyük bir katkı sağlayacak Kanuni Bulvarı'nda çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydederek,

 

"Trabzon'un adeta inci bir gerdanlığı olacak ve Trabzon'u bir Trabzon daha yapacak Kanuni Bulvarı önemli dev bir projedir. 19.5-20 km'lik uzunluğunda ve üç gidiş geliş olarak Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesinin batı tarafından başlattığımız çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor.

 

Yapım çalışmaları etap, etap sürdürülecek Kanuni Bulvarı tamamlandığında; kentimiz önemli bir yola kavuşacaktır. Söz verdiğimiz gibi Trabzon'a ve Trabzonlulara en güzel hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz" diye konuştu.

 

TB-13 Ekim 2011 Perşembe

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Bölgesel

GENEL MÜDÜR SÜTLÜOĞLU'NDAN VALİ ÖZ'E ZİYARET

GENEL MÜDÜR SÜTLÜOĞLU'NDAN VALİ ÖZ'E ZİYARET ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'nun Ziyaretinde Konuşan Trabzon Valisi A. Celil Öz: "Çay-Kur, Bölgemiz Ekon...

Sütlüoğlu, Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti

Sütlüoğlu, Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyare...
MUHAMMET YAVRUOĞLU (Özgeçmiş)19 Nisan 2015

GALERİ

Kuruluş Tarihi: 9 Haziran 2010-Tüm Hakları Trabzon Haber Ajansı Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri'ne Aittir. Kaynak Gösterilerek Haberler Yayınlanabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi