TRABZON HABER AJANSI
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

KOCAMANOĞLU, ÇARŞIBAŞI'NDA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

KOCAMANOĞLU, ÇARŞIBAŞI'NDA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Tarih 01 Kasım 2013, 10:21 Editör

Çarşıbaşı Belediye Başkanlığına basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Eğitimci-İdareci Turan Kocamaoğlu, Ak parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığına evraklarını teslim etti.

 

Çarşıbaşı Belediye Başkanlığına basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Eğitimci-İdareci Turan Kocamaoğlu, Ak parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığına evraklarını teslim etti.

 

 

 

 

 

Ak Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Zekeriya Karaçengel’e belgelerini sunan Kocamanoğlu, konuşmasında; kısa özgeçmişini anlattıktan sonra Çarşıbaşı ilçesini kalkındıracak 35 madde altında topladığı büyük ve sosyal projelerini anlattı. Kocamaoğlu:

 

“Partim adaylığımı uygun görürse, Allah’ın izniyle Çarşıbaşı’nda büyük bir oy patlamasıyla seçimi alacağıma gönülden inanıyorum. Saydığım projelerimi ve tasarladığım diğer projeleri yapmak için bilgi, deneyim, istek, cesur yürek ister. Bunları halkımla il birliği ve gönül birliği içerisinde inşallah yaparız. Yaparsa Öğretmen Turan Kocamanoğlu yapar. Destek Halktan, Hizmet bizden, Adalet ve Kalkınma Partimizden. Adalet ve Kalkınma Partimiz yürüyor, stikrar sürüyor” dedi.

 

 

 

Turan Kocamanoğlu, 1960 yılında Çarşıbaşı Yavuz Köyünde doğdu. İlkokulu Yavuz Köyünde, Ortaokulu Çarşıbaşı’nda, Trabzon Cumhuriyet Orta Okulu ve Giresun Atatürk Orta Okulun’da okudu. Liseyi Giresun Lisesi Fen kolunda okuyarak mezun oldu. 1989 da KTÜ Biyoloji Öğretmenliğinden başarı ile mezun olduktan sonra Trabzon fatih Lisesi Biyoloji Öğretmenliğine atandı.

 

 

 

Öğretmenliğe başlamadan önce inşaat sektöründe çalıştı. Görev yaptığı eğitim kurumlarında ülkeye hizmet eden pek çok öğrenci yetiştirdi.

 

 

 

Bir çok spor dalında lisanslı sporcu olan Kocamanoğlu, kitap okumadan ve tiyatrodan hoşlanmaktadır.

 

 

 

İngilizce bilen, Bilgisayar kullanabilen Kocamanoğlu, evli olup 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

31.10.2013

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Bölgesel

GENEL MÜDÜR SÜTLÜOĞLU'NDAN VALİ ÖZ'E ZİYARET

GENEL MÜDÜR SÜTLÜOĞLU'NDAN VALİ ÖZ'E ZİYARET ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'nun Ziyaretinde Konuşan Trabzon Valisi A. Celil Öz: "Çay-Kur, Bölgemiz Ekon...

Sütlüoğlu, Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti

Sütlüoğlu, Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyare...
MUHAMMET YAVRUOĞLU KİMDİR?19 Nisan 2015

GALERİ

Kuruluş Tarihi: 9 Haziran 2010-Tüm Hakları Trabzon Haber Ajansı Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri'ne Aittir. Kaynak Gösterilerek Haberler Yayınlanabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi