KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

tha – Borsamız personele yönelik ‘TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi’ düzenlendi. TTB ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde düzenlenen eğitim Borsamız Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Eğitime Genel Sekreterimiz Şükrü Erüz, Kalite Yönetim Temsilcimiz ve Akreditasyon Sorumlumuz Özlem Arslantürk ile personeller katıldı. TSE Uzmanı ve Kalite Yönetim Sistemi Eğitmeni-Baştetkikçi Kadir Yaşar Efendioğlu, temel ve iş tetkik eğitiminde yenilenen standardın yönetimdeki risklerin bertaraf edilmesi, hedeflerin planlanması ve müşteri memnuniyetinin ölçülmesiyle ilgili bilgiler aktardı.

Borsamız Genel Sekreteri Şükrü Erüz de ‘KYS TS EN ISO 9001-2015 versiyonunun üyelere daha iyi hizmet için sürdüğünü ifade ederek, “Bu eğitimde borsamızda yürütülen çalışmalar hep birlikte gözden geçirildi. Kalite Yönetim Sistemi bir ekip işidir. Bu nedenle her birimdeki arkadaşımız kendisini ilgilendiren süreçleri hazırlamak ve periyodik bir şekilde takip etmek amacıyla burada bulunuyor.” Dedi.