Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Akçaabat’ta Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Akçaabat’ta Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Reklam

tha – Akçaabat’ta Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Akçaabat Belediyesi organizesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sportif etkinlikleri kapsamında Trabzon genelini kapsayan Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası düzenlendi.

Turnuvaya toplamda 10 Okul Takımı ve 130 sporcu katıldı. Kıran kırana geçen Voleybol maçlarının ardından sonuçlar belli oldu; ödüller sahiplerini buldu.

Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası’nda Çarşıbaşı Anadolu Lisesi birinci oldu. Net Koleji ikinci, Tevfik Serdar Anadolu Lisesi üçüncü, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ise turnuvanın dördüncüsü oldu. Turnuvanın En Değerli Oyuncusu olarak Zeynep Yılmaz seçildi.

FİLENİN TRABZONLU SULTANLARINI TEBRİK EDERİM

Birbirinden farklı sportif faaliyetlere imza atan Akçaabat Belediyesi, düzenlediği sportif organizasyonlarla da adından söz ettiriyor.

Final maçlarının ardından kazanan takımları tebrik eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Turnuvamızın maçları Belediyemiz Gençlik ve Spor Merkezinde gerçekleştirildi. Turnuvamıza il düzeyinde katılım oldukça yoğun oldu. Toplamda 10 Okul takımı ve 130 sporcu filede mücadele ettiler. Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse ‘Filenin Trabzonlu Sultanları’ filede ter döktüler. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle il genelinde planladığımız Liseler Arası Kadın Voleybol Turnuvası organizasyonumuzu final maçlarının oynanması ile birlikte tamamladık. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara hem Akçaabat’taki hem de il genelindeki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor; çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan 130 sporcunun her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ