Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Başkan Zorluoğlu Personeliyle İftarda Buluştu

tha – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ulaşım A.Ş. (TULAŞ) personeliyle iftarda bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının maaş zammı ve sosyal haklardan en üst düzeyde yararlanması için tüm imkânlarını seferber eden Başkan Murat Zorluoğlu, fırsat buldukça personeliyle bir araya gelmeye de özen gösteriyor. Çalışanlarının mutluluğunu ve huzurunu yönetim anlayışının ilk sıralarına koyan Başkan Zorluoğlu, dün akşam TULAŞ personeliyle iftarda buluştu. Personelin yoğun ilgi gösterdiği iftar programında Başkan Zorluoğlu’na TULAŞ Genel Müdürü Samet Ali Yıldız, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Metin Şahin ile daire amirleri eşlik etti.

ÖZVERİYLE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

İftardan sonra çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Zorluoğlu, Trabzon’da ulaşım konusunda önemli ölçüde mesafe katettiklerini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım anlamında önemli çalışmalara imza attık. Önce Trabzon Ulaşım A.Ş.’yi kurduk. Pazarkapı’da teknolojik sistemlerle donattığımız çok modern bir Ulaşım Hizmet Binası inşa ettik. Otobüs filomuzu güçlendirdik ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Otobüslerimizi daha konforlu hale getiriyoruz. Bu bağlamda taşıdığımız yolcu kapasitesini de yüzde 70 artırarak kaliteyi ortaya koyduk. Şu anda tüm ilçelerimize toplu taşıma hizmeti veriyoruz. Burada asıl belirtmek istediğimiz kurumsal kapasitenin arttığını görmektir. Genç ve dinamik bir ekiple birlikte Trabzon’a toplu taşıma hizmeti veriyoruz. Ulaşımla ilgili şikayetler şu anda yok denecek kadar aza indirildi. İşte burada da kurumsal kapasitenin kalitesi ortaya çıkıyor. Bu nedenle özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ