Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Başkent’te Ayak Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Başkent’te Ayak Tenisi Turnuvası Sona Erdi
Reklam

tha – Başkent’te Ayak Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Ankara Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festivalinde Akçaabat Belediyesi standına siyasi isimler, gençler ve birçok vatandaş ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara’da 16-21 tarihleri arasında gerçekleştirilen Tam Bana Göre Festivalinde yerini alan Akçaabat Belediyesi, festival alanına kurduğu stantlar ile ziyaretçilerine Akçaabat’ı tanıtıyor.

AYAK TENİSİ TURNUVASI İLE GENÇLER BİR ARAYA GELDİ

Tanıtımın yanı sıra E spor turnuvaları, ücretsiz konserler, tiyatro gösterileri, deneyim etkinlikleri ve söyleşilerin de düzenlendiği festivalde Akçaabat Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce Belediyeler Arası Ayak Tenisi etkinliği de düzenlendi. 10 belediyenin katıldığı turnuvaya katıldı.

Üç gün süren turnuvada 1. Pamukkale Belediyesi 2. Gölcük Belediyesi 3.Edremit Belediyesi 4. Kapaklı Belediyesi oldu. Turnuvada derece elde eden takımlara ise kupaları ve Madalyaları  takdim edildi.

 “İLGİ VE ALAKA ÇOK GÜZELDİ”

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, ilçemizde yapılan çalışmaların tanıtıldığı standa ilginin yoğun olduğunu söyledi.

Başkan Ekim; “Ankara’da bir festival düzenlendi, biz de Akçaabat Belediyesi olarak standımızı hazırladık.  Kültür Sanat ve Spor faaliyetlerimizi gösterdik. Sağ olsunlar ilgi ve alaka çok güzeldi. Gelen belediye başkanlarımız ve diğer siyasi isimler standımıza uğramadan geçmediler. Yine spor adına yaptığımız çalışmalarımızı ve kırmızı beyaz formalarımızla beraber Sebat Gençlik Sporumuzu da burada hem gençlere hem de vatandaşlarımıza tanıtma fırsatı bulduk. Yine bu festivalde belediyeler arasında ayak tenisi turnuvası da düzenledik. Hepimizin bildiği üzere turnuvada yarışan takımlar maç sonuçlarına göre 1.2.3.4’cu olarak derecelendirdi. Ama burada asıl kazanan gençlik olmuştur, kardeşlik olmuştur ve tabi ki Türkiye olmuştur.  Bu festivale katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Katılan bütün belediye ve sporcuları kutluyorum.” Dedi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ