Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Her yerde, her alanda, her zaman üretim – sloganı ile işbirliği yapılacak

tha – Trabzon Ticaret Borsası ile Trabzon Ortahisar Belediyesi arasında “Her Yerde, Her Alanda, Her zaman Üretim” sloganı ile işbirliği yapılacak.

Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç’in Meclis Başkanı Nevzat Özer, Meclis Başkan Yardımcısı Yılmaz Karadeniz, Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Çakıroğlu ile Mikbir Hakan Canbakal’ı ziyaretinde özellikle gıda üretimi konusunda görüş alış verişinde işbirliği yapılması konusu gündem oldu.

Ahmet Metin Genç, borsanın ülkemizin en önemli ihraç ürünü olan fındıkta verim ve kaliteyi arttırma çalışmalarını takdir edip örnek alıp, geçen yıl işbirliğine başladıklarını hatırlatarak, “İşbirliğini tarım ve hayvancılığın her alanında, ‘her yerde, her alanda, her zaman üretim” sloganını rehber edinerek daha da geliştireceğiz. Birlikte kuracağımız ‘Fındık Adası’ Dünya da tek olacak. Buna diğer projeleri de ekleyerek, üretimi teşvik edeceğiz” dedi.

Meclis Başkanı Nevzat Özer ile Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan’ da borsa olarak her alandaki projeleri ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde yapmayı tercih ettiklerine dikkat çekerek, Ortahisar Belediyesi’nin özellikle tarımsal üretimin arttırılması konusundaki çalışmalarının tüm belediyelere örnek olmasını dilediklerini söylediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ