Reklam
Trabzon Haber Ajansı

KTÜ Maçka Meslek Yüksekokulu’nda Mezuniyet Coşkusu

tha – KTÜ  Maçka Meslek Yüksekokulu 24. Dönem Mezuniyet Töreni, KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Rektör Yardımcıları, Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ ve Prof. Dr. Akif CİNEL, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN, Maçka Daire Amirleri ve öğrenci velilerinin katılımı ile büyük bir coşku ile kutlandı.

Mezuniyet töreni, Maçka Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeli eşliğinde bölümler ve program öğrencilerinin, okul binasından törenin yapılacağı Maçka Belediyesi Halil Atmaca Kültür ve Sanat Merkezi’ne yürüyüş ile başladı.

Törende; Rektör, Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Volkan Numan BULUT, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN ve Maçka Meslek Yüksekokulu birincisi Dilan KILIÇASLAN konuşma yaparak öğrencilere, hayatlarının bundan sonraki döneminde ve mesleki yaşantılarında başarılar diledi.

Törende, öğrencilerin şiir dinletisinin ardından dereceye giren öğrencilere, çeşitli hediye ve ödüller verildi. Program birincilerine, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN tarafından altın takdim edildi. Mezuniyet töreni, geleneksel mezuniyet andının okunmasından sonra kep atma ile sonlandırıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ