Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Rektör Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Başkentte Bakanlarla Görüştü

tha – KTÜ nün yaşadığı problemlere çözüm arayışında olan Rektör Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin NEBATİ ile bir araya gelerek KTÜ ile ilgili yaşanan sorunları ve taleplerini aktardı.

Rektör Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Trabzon’da saha çalışmalarını tamamlayarak TBMM açılışı öncesi Ankara’ya dönen milletvekillerinin bulunduğu heyette yer aldı.

Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU, Trabzon Büyükşehir Belediye Murat ZORLUOĞLU ve Trabzon Milletvekilleri ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulunan Rektör Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, KTÜ’nün mevcut durumunu, problemlerini ve gereksinimlerini yetkililere anlattı ve bu sorunların çözümü için taleplerini bildirdi. Sosyal medyada gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında paylaşımında bulunan Rektör, kabulü ve konukseverliği için Hazine ve Maliye Bakanı Bakanı Nurettin NEBATİ’ye teşekkür etti. Yayınladığı mesajında, Üniversitenin her türlü probleminin çözümünde desteğini esirgemeyen İç İşleri Bakanı Süleyman SOYLU’ya da teşekkürlerini iletti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ