Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Trabzonspor’un fındığa desteği sürüyor

Trabzonspor’un fındığa desteği sürüyor
Reklam

tha- Trabzonspor’un Türk fındığının tanıtımına yönelik destekleri çeşitli şekillerde sürüyor.

Trabzon Ticaret Borsası (TTB) ve Trabzonspor Kulübü arasında 2011’den beri uygulanan ortak proje kapsamında son olarak 9-14 Ağustos 2021 tarihleri arasında ilki kutlanan Dünya Fındık Haftası’na futbolcular videolarla çağrı yaparak destek sağlanmıştı.

“Dünya Fındık Haftası’nda Buluşalım” çağrısına “Herkes İçin Fındık” fındık sloganını da ekleyerek futbolcuların yaptığı çağrı basın ve sosyal medyanın yanı sıra Trabzon’da şehrin çeşitli yerlerine kurulu bulunan büyük LED ekranlarda da yer almaya devam ediyor. Trabzonsporlu oyuncuların hatırlattığı Dünya Fındık Haftası’nın ikincisi gelecek yıl 8-14 Ağustos tarihleri arasındaki etkinliklerle kutlanacak.

“Trabzonspor’un Resmi Yiyeceği Finduk” adı verilen ve 10 yıldan beri dönem dönem uygulanan proje kapsamında Trabzonsporlu futbolcular deplasman maçlarında tribünlere içinde 25 gram natürel fındık ve fındığın yararlarını anlatan broşürler bulunan paketleri maçtan önce atmayı sürdürüyorlar. Misafir takımın yöneticilerine de TTB tarafından hazırlanan ve içinde fındık ile çay bulunan paketler hediye ediliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ