Reklam
Trabzon Haber Ajansı

Travelexpo Ankara Turizm Fuarında Büyükşehir’in Standına Yoğun İlgi

tha – TravelExpo Ankara 6. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yoğun katılımla kapılarını açtı. Fuara katılan Trabzon Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı stant beğeni topladı.

6.Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı TravelExpo Ankara, ATO Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlıyor. “Cumhuriyetin 100. Yılında Turizmin Kalbi Başkentte Atıyor” sloganıyla açılan ve 4 gün sürecek fuarda turizm şirketleri, yerel yönetimler ve inşaat turizm şirketleri stantlarıyla yer aldı. Fuarın açılışına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ankara Valisi Vasip Şahin, belediye başkanları, siyasiler çok sayıda firma yöneticisi katıldı.

BAŞKAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı stant fuara katılanlardan yoğun ilgi gördü. Stantta bulunan ve Trabzon’un turizm destinasyonlarını gösteren figürler beğeni topladı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi adına fuara katılan Kültür ve Sosyal İşleri Dairesi Başkanı Erdem Zekeriya İskenderoğlu, çok sayıda firmanın ve yerel yönetimlerin bulunduğu fuarda Trabzon Büyükşehir Belediyesi standının yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “Ziyaretçiler Trabzon’un turizm alanındaki gelişmesini hayranlıkla anlatıyor.  Özellikle fuarı ziyaret eden hemşehrilerimiz Trabzon’da yürütülen turizm ve kültür-sanat alanındaki çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’na teşekkürlerini iletiyorlar” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ