Reklam
Trabzon Haber Ajansı

TTSO Başkanı Çelebi, Batum Tarım ve Gıda Ürünleri Fuarının açılışına katıldı

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, Gürcistan’ın Batum kentinde düzenlenen 10. Uluslararası Tarım – Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – AGRO Batumi’nin açılışına katıldı. Fuarda TTSO tarafından açılan stantta da Trabzon’daki firmaların ürünleri tanıtıldı.

  1. Uluslararası Tarım – Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, Batum’da açıldı. Fuarın açılışına Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Gürcistan Çevre Koruma ve Tarım Bakan Yardımcısı Giorgi Khanishvili, Türkiye’nin Gürcistan Büyükelçisi Ali Kaan Orbay, Türkiye’nin Batum Başkonsolosu Rıza Kağan Yılmaz, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Maliye ve Ekonomi Bakanı Jaba Putkaradze, Tarım Bakanı Zaza Şavadze, Sağlık ve Sosyal İşler Bakanı Nino Nizharadze, Eğitim, Spor ve Kültür Bakanı Maya Khajişvili, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Giorgi Romanadze, Uluslararası Yatırımcılar Derneği Başkanı Osman Çalışkan, TTSO Yönetim Kurulu üyesi Cesur Gerigelmez, iş insanları ve sektör temsilcileri katıldı.

TTSO STANDINDA FİRMALAR VE ÜRÜNLER TANITILDI

Fuarda Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından açılan stantta Trabzon’daki firmalar ve ürünleri tanıtıldı. TTSO Başkanı Erkut Çelebi, açılışın ardından yetkililerle birlikte stantları gezdi ve ürünler hakkında bilgi aldı. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider de beraberindeki yetkililerle TTSO standını ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi’den bilgi aldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ