Reklam
Trabzon Haber Ajansı

ÜLKÜ OCAKLARI UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇTI

tha – Trabzon İl Ülkü Ocakları Başkanı Mihrab Altınışık Trabzon Gazeteciler Cemiyetine tanışma ziyaretinde bulundu.

Reklam

tha – Trabzon İl Ülkü Ocakları Başkanı Mihrab Altınışık Trabzon Gazeteciler Cemiyetine tanışma ziyaretinde bulundu.

Akçaabat İlçe Ocak Başkanı Melikşah Atasoy ve İl Ocak yöneticileri Ahmet Reha Tekdemir, Ali Hüseyinçebioğlu ile birlikte Atatürk alanındaki cemiyete gelen Altınışık, TGC Başkanı Yusuf Turgut, Başkan yardımcısı Altuğ Atalay, Başkan yardımcısı Nevzat Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cansel Şahin ve Kenan Sarı tarafından karşılandı.

Ülkü Ocakları Başkanı Altınışık, 2018 yılının Uyuşturucu ile mücadele yılı olmasının çok önemli ve anlamlı olduğunu ifade ederek, ocak yönetimi olarak Trabzon’da uyuşturucunun önlenmesi  noktasında projeler geliştirme çabası içinde olduklarını söyledi. İçişleri Bakanı Soylu ile Trabzon emniyetinin çalışmalarına katkı vereceklerinin de altını çizdi. Mihrap Altınışık, Trabzon Gazeteciler cemiyetinin çalışmalarını da takip ettiklerini belirterek, Trabzon ve gazetecilik mesleği için geliştirilen sosyal projeler için de teşekkür etti.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Uyuşturucu ile mücadele konusunda TGC olarak da hassas oldukların, Valiliğin mücadele kurulunda da görev yaptıklarını aktardı. Ziyaretin anısına Altınışık, Gazeteciler Cemiyetine bir de tablo hediye etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ