Reklam
Trabzon Haber Ajansı

TTSO heyetinden Trabzon Havalimanına ziyaret

TTSO heyetinden Trabzon Havalimanına ziyaret
Reklam

tha – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleri, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Trabzon Havalimanı Başmüdürü Sezgin Değirmenci’yi ziyaret etti.

Başkan M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon’da yeni göreve başlayan Değirmenci’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Trabzon Havalimanımız yolcu ve uçak trafiği bakımından Türkiye’nin önde gelen limanlarından biri. Elbette özellikle turizm sezonunda iç hat ve dış hat uçuşlarında büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Sizin ve ekibinizin gayretleriyle en az sorunla misafirlerin karşılanması ve uğurlanması gerçekleştiriliyor. Yeni bir pist yapılması veya fiziki şartları daha büyük bir havalimanı inşa edilmesi hepimizin dileği. Çünkü pandemi sonrasında her geçen gün artan bir yolcu ve uçak trafiği var. Bu ihtiyacın karşılanması için kesinlikle kalıcı çözümler üretmek ve tedbirler almak şart” dedi.

DHMİ Trabzon Havalimanı Başmüdürü Sezgin Değirmenci de ziyaret nedeniyle TTSO heyetine teşekkür ederek, “Trabzon’a havayoluyla gelen herkesin ilk ve son yararlandığı bir kompleks olarak Trabzon Havalimanı önemli bir konumda. Biz de ekibimizle en iyisini yaparak yerli ve yabancı misafirlerimizin memnun kalmasını sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ